חיפוש באתר:
 
שתפו עם חברים באמצעות:

מזגן אינוורטר VRF

מזגן אינוורטר שבליבו מותקן מדחס אינוורטר מותקן בכל מערכות VRF= Variant Refrigerant Flow אשר פועלות על עיקרון שינוי נפח זרימת הקירור במערכת מיזוג האוויר. שינוי נפח זרימת הקירור מתאפשר בעזרת מדחס מיוחד- Inverter - המשנה את תפוקתו באופן רציף בהתאם לדרישת המאיידים בעזרת שינויי תדר מנוע inverter .אני בטוח שרובכם מבולבלים וגם קצת חוששים לאחרונה אתם הצרכנים נתקלים רבות במונכים הבאים:

אינוורטר VRF ,מזגן אינוורטר ,INVERTER AC ,דייקין ,מיצובישי ,פוגיטסו ,LG, אלקטרה אינוורטר ,תדיראן אינוורטר,מערכות VRF ,מולטי סיסתם FUJITSU.......VRF MITSUBISHI ועוד רבים נוספים......

לקוחות יקרים,איין לכם ממה לחשוש כלל.מדובר בטכנולוגיה וותיקה ואמינה מאוד,אשר קיימת בעולם שנים רבות ,חלוצי המהפכה היו מלומדים יפנים שאימצו את הטכנולוגיה לליבם וחזונם היה שבמהלך השנים הבאות ,יהיו רק מזגני אינוורטר בעלי מדחס אינוורטר בגלל כל היתרונות הרבים שציינתי וכמובן הנתייה הגלובלית לחיסכון מקסימאלי בהוצאות החשמל הרבות ושמירה על איכות הסביבה.

להזכירכם חברים,מערכת זו הינה מודולארית, ומאפשרת להשתמש בו-זמנית במספר רב של יחידות איוד, המחוברות ליחידת עיבוי אחת. בניגוד למזגנים רגילים, מערכות VRV שומרות על טמפרטורה קבועה, ללא סטיות, ויוצרות נוחות תרמית מקסימאלית בכל פינה בחלל הממוזג. במילים אחרות, חדשנות המערכת היא שהטמפרטורה בחללים הממוזגים (שלעיתים רחוקים אחד מהשני ואינם מחוברים באופן ישיר) נשארת קבועה והיא אינה עולה ויורדת .

חיסכון: בזכות מדחס זה, המערכת מספקת את התפוקה המדויקת בהתאם לדרישה המסופקת באופן רציף למדחס. כתוצאה מכך, גם האנרגיה נצרכת בהתאם לדרישה, מה שמאפשר להקטין את צריכת החשמל הכוללת עד כ-50%, בהשוואה למערכות מיזוג אוויר הקונבנציונאליות. כמו כן, מערכת הבקרה מונעת התנעה של מספר מדחסים בו-זמנית, מה שמקטין את זרם ההתנעה הכולל של המערכת. בנוסף מתקבל חימום שאינו מייבש, בניגוד למזגני on-off מהדור הישן, וכן עבודה בתנאי חוץ קיצוניים, חימום בחורף גם בטמפ' מינוס 10 - מעלות בחוץ, יחידה חיצונית אחת, (אסתטיקה) - לא עוד מספר רב של מנועים מסביב לבית, היחידה מווסתת את התפוקה לפי דרישה מ-10% עד 100% צריכת חשמל, אפשרות לפיקוד מרכזי לכל הבית עם ממשק לבית חכם, שליטה מאינטרנט, פיקוד לכל קומה ועוד.

שקט: הפעולה השקטה של יחידות הפנים ושל יחידות החוץ הינה אחד היתרונות הבולטים של שיטת VRF. רחש יחידות הפנים מסתכם בכ-28 דציבלים, רמה הנמוכה מרחש הנוצר ע"י מאוורר של המחשב האישי. מגוון פיקודי קיר, שלטים ובקרים מרכזיים מאפשרים שליטה פשוטה ונוחה על כל היחידות הפנימיות מתוך החלל הממוזג עצמו וגם שליטה מרחוק. המערכת הזו יכולה להשתלב בכל מערכת בקרה, כולל מערכות "הבית החכם" המתקדמות ביותר.
נוחות: בניגוד למזגנים רגילים, מערכות VRV שומרות על טמפרטורה קבועה, ללא סטיות, ויוצרות נוחות תרמית מקסימאלית בכל פינה בחלל הממוזג. במילים אחרות – תשכחו מטמפרטורה עולה ויורדת ומשינויים תכופים. כל הזמן, בכל החדר – אותה טמפרטורה. כמו כן, אפשרות מציאת מיקום נוח עבור יחידות העיבוי, בכל תנאי, בבתים פרטיים כמו בבנייני משרדים וכיו"ב, יכולת בולטת נוספת של מערכות VRV היא לקרר ולחמם בו זמנית מכלולים פנימיים שונים, הקשורים לאותו מעגל גז, תוך השגת יעילות אנרגטית מדהימה (C.O.מהי טכנולוגיית מזגן INVERTER וכיצד היא פועלת?

"זהו תהליך בו ממירים זרם חילופין (AC) לזרם ישר (DC) וכך ניתן לווסת את ההספק החשמלי או התדר של רכיבי מערכת המיזוג ולשלוט על תפוקת המזגן ותצרוכת החשמל בין 10%-40%. המדחס במערכת זו הינו מנוע המסוגל לשנות את מהירותו על ידי שינוי בהספק החשמלי או התדר בו הוא עובד, שינוי המהירות (מהירות הסיבוב של המדחס מגדילה ומקטינה את תפוקת מערכת מיזוג האוויר ותצרוכת החשמל בהתאם. שסתום ההתפשטות כאן הוחלף בשסתום אלקטרוני השולט בלחצי העבודה, ובזרימת הקרר (גז הקירור) של המערכת באופן מדויק ויעיל הרבה יותר".

איך אתם משכנעים את הלקוחות לרכוש את מזגני האינוורטר?
יש לנו צוות משכנעים-יועצים ביכולות של המערכות בהרבה מקומות. במשרדים, בחברות, בבתי מלון, במפעלי תעשייה. אנו מסבירים להם על היתרון האדיר של משפחת המפוצלים עם האינוורטר. אנחנו מסבירים להם שההבדל הוא כמו ברכב שבו המנוע מעלה טורים. למנגנון של מזגן רגיל יש שני מצבים: הספק מלא או אפס. באמצעות המדחס המחובר אנו מציעים מנוע עם טווח מהירות משתנה ויוצא דופן, מ-15 עד 125 הרץ. המהירות המשתנה היא זו המאפשרת נוחות מכסימלית לצרכן הקצה וייעול אנרגטי המתבטא קודם כל בחשבון החשמל. מלבד זאת מיצובישי פיתחה מנגנון שמירה מיוחד על הלחות. שהיא מאד חשובה. במקרה של חימום בחורף, הלחות של המזגן מייבשת ולקוחות נרתעים מזה.
אנו מאפשרים שינויים ברמת הלחות ללא קשר לטמפרטורה, כך שאין לחות אבסולוטית אין תחושה של חום כמו שיש במזגן רגיל.

מה הם היתרונות של אינוורטר לצרכן הסופי?
"הרבה יותר נוח לחמם עמו. קודם כל אין צורך להוסיף מים ולכן התהליך הרבה הוא יותר חסכוני. גם לחימום וגם לקירור. בשיטת האינוורטר לא מייצרים חום. מושכים את החום מיחידת העיבוי שנמצאת בחוץ פנימה. למעשה יצירת החום חום שאני מושך פנימה דורשת פחות אנרגיה. על כל קילו-ואט שאני משקיע, אני מקבל ארבעה קילו-ואט. היום כל חברה שמתעסקת במזגנים הן לדירות והן למשרדים ותעשייה מייבאת גם מדחסי אינוורטר. היתרון העצום של השיטה הוא בלילה.P 6.5). מערכת מסוג זה נקראת Heat Recovery והיא מתאימה במיוחד לבניינים בהם פרופיל השימוש דורש קירור וחימום בו-זמנית, כדוגמת חדרי מחשב, מלונות וכו'.
   

אינטרטק - בניית אתרים