חיפוש באתר:
 
שתפו עם חברים באמצעות:

מיזוג אוויר חדרי שרתים

בעבר היה נהוג להתקין יחידות מיזוג אוויר רגילות לחדרי שרתים עם שינויים והתאמות לצרכים של חדרי השרתים.
במהלך השנים האחרונות חברות רבות הוציאו יחידות מותאמות לחדרי השרתים ללא צורך בהתקנת אילתורים שונים כדוגמת חברת APS וחברת LIEBERT קירור שורה IN ROW היא שיטה יעילה וחסכונית לקירור ממוקד של ארונות השרתים. יחידות מיזוג האוויר ממוקמות בין ארונות השרתים ופולטות את האוויר הקר בדיוק היכן שהוא נחוץ : בקדמת השרתים וציוד ה IT. היתרונות הם רבים: אפשרות לתמוך במחשוב בצפיפות גבוהה (עד 30KW לארון ואף יותר), אפשרות למיזוג צפיפות משתנה מ  4KW עד ל  30KW, חיסכון בהוצאות החשמל ותכנון מודולארי לפיזור ההשקעה לאורך זמן.

חברות מיזוג אוויר נוספות בינהם גם מזגנים יפנים בטכנולוגית האינוורטר תוצרת חברת מיצובישי MITSUBISHI או FUJITSU פוגיטסו המסוגלות לתת פיתרון איכותי וזול יחסית בהשוואה לחלופות האחרות שציינתי .תצרוכת החשמל זולה משמעותית מכל פתרון מיזוג אחר הקיים היום ,הנצילות בדרג A שנחשב ליעיל ביותר מבחינה אנרגטית .ניתן לשלב ולקשור את יחידות האינוורטר למערכת בקרת טמפרטורה השולטת ומתריאה במקרה של עליית טמפרטורה בחדר שרתים מעל הנדרש.

השאיפה בחדרי שרתים לשמור על טמפרטורה קבועה של 24-25 מעלות יותר מזה לא מומלץ לעבודתם התקינה של השרתים ופחות מהסט פויט הנ"ל סתם מבזבז אנרגית חשמל מיותרת.

חשוב לציין שתחזוקת יחידות המיזוג אוויר בחדרי שרתים ובכלל ,משפיעה גם על צריכת החשמל ועבודה תקינה של המערכת.

חברתנו קוראל פרויקטים מתמקדת במתן פתרונות איכותיים ויצירתיים להתקנה חדשה של יחידות אינוורטר לחדרי שרתים ותחזוקה שוטפת למזגנים בחדר שרתים .

אנו נשמח לעמוד לרשותכם במתן תיכנון הנדסי מושלם וביצוע מחדש של אספקה והתקנה של מערכות מיזוג אוויר אינוורטר או אחרות בחדר שרתים קיים .


בהצלחה חברים.....
   

אינטרטק - בניית אתרים