חיפוש באתר:
 
שתפו עם חברים באמצעות:

פרוייקט SNOWBALL 2016

פרוייקט קטן לקוחות יקרים,אבל מסובך לביצוע !
מדובר בחדר חיי כמו ברוב המקרים שמזעיקים אותנו בעקבות קרייסס שהטמפרטורה בחדר עלתה לשמיים והפילה את השרתים ובעצם כל החברה מושבתת !!החדר הפיצפון הנ"ל מוזג ע"י 3 יח עיליות רגילות אפילו לא אינוורטר בתפוקה של 90000 btu מיקום המאיידים בחדר היה לפי נוחות ההתקנה ולא לפי חוקי המשחק הנהוגים בתחום זריקה בחזית הארונות ויניקה בגב...אחרי שאחת היח' הושבתה הטמפרטורה בחדר זינקה ל-35 מעלות בחזית הארונות וקרוב ל 50 מעלות בגב הארונות.
לאחר פגישה עיניינית עם עמית מנהל תחום IT בחברה והצגת הבעיות והשתתפות במצוקותיו כל החברה על ראשו ( מסכן לחץ לא נעים ) החלטתי שאני חייב לחלץ ולעזור בהקדם האפשרי.
תוכנית לביצוע נמסרה במקום כולל סקיצה ראשונית,הצעת מחיר נשלחה בערב ותשובת החברה נתקבלה בבוקר! עם קבלת התשובה ראשית שינינו את מיקום התקנת היח העיליות לחזית הארונות כשלב א ובשלב ב עם קבלת הציוד,מיצובישי מיני מרכזי אינוורטר כמובן המושיע הלאומי
50000 btu  דגם PEAD-RP140 של עוצמה ונחישות לטפל בכל משוחה הנקראת בדרכו J.היח' הפנימית הותקנה בתקרה בחזית הארונות והמעבה המגודל הגבוה משכמו ומעלה הותקן על פודסק חיצוני שלמזלנו היה גבוה מספיק לקבל את המלך .
תעלת אספקה תוצרת יוש מבודדת ואיכותית בעלת תקן כמובן נרתמה למסימת פיזור אוויר אופטימאלי ועוצמתי בחזית השרתים..ותעלה נוספת הותקנה בגב המאייד באוויר החוזר ובצפיפות רבה הצלחנו להתקין מערך תעלות לעבר השדרה החמה.
חברים ראו איזה פלא ,יח אחת נפלאה בהספק של 50000 btu עם נצילות מעולה קרוב ל- 4COP החליפה ברוטינה היומית 3 יח בהספק של 90000 btu בנצילות של 2.5 COP תצרוכת חשמל בשמיים ! "המלך מיצובישי" הצליח עם תיכנון נכון להוריד את הטמפ בחדר הממוצאת ל-24 מעלות כאשר בחזית הארונות הטמפרטוה 19 מעלות ובגב 28 מעלות WOW.
כמובן שהסיפוק במקרה הנ"ל מצדיק את כל המאמץ הכביר והסבלנות הרבה ,לעבוד בחדר צפוף בחום נוראי ,אבל היה שווה לראות את החיוך של עמית והצוות הנפלא בסיום הפרוייקט!
   

אינטרטק - בניית אתרים