חיפוש באתר:
 
שתפו עם חברים באמצעות:

תכנון מיזוג אוויר נכון חדר שרתים DATA CENTER

מיזוג\קירור חדרי שרתים
 
בנוסף להתחממות הגלובלית ,ארגונים רבים מתמודדים כיום עם בעיה קשה  מאוד של התחממות יתר בחדר השרתים. העלייה בצפיפות השרתים (High Density) בארונות גורמת באופן ישיר לעלייה בפליטת החום בחדרי מחשב ועשויה לגרום נזקים רבים לציוד הIT  הנמצא בו.
קיום יש מגוון רחב של פתרונות קירור חדשניים ויעילים למיזוג אוויר בחדר השרתים החוסכים עד 60% מצריכת החשמל והאנרגיה, בין הפתרונות אמצעי קירור שורה (INROW)  קרור פנימי (INRACK)  או קירור חדר (CRAC)
כמוכן פתרונות קונבנציונאליים קרי יח' מיזוג רגילות DX אינוורטר מסוג מיני מרכזי תוצרת מיצובישי אלקטריק למשל......
החשוב ביותר במיזוג או בתכנון חדר שרתים DATA CENTER הוא להקפיד על שדירת אוויר
קרה וחמה כלומר להפריד באופן מוחלט בין האוויר הקר שמסופק ע"י יח המיזוג בחזית הארונות ולא חשוב כרגע סוג היח' לבין השדרה החמה או גב הארונות שלשם בעצם השרתים פולטים את החום ומשם אנו מעוניינים לפנות את החום במהירות הרבה ביותר שלא יתערבב בחדר.
ביצוע נכון  ומקצועי של הדבר יתרום לשיפור משמעותי בטמפ' המיזוג ובהוצאות החשמל
הגבוהות עקב עבודה רציפה 24 שעות ביממה.
סעיף חשוב נוסף שחייבים לקחת בחשבון נושא הגיבוי והבקרה במקרה תקלה או החלפה יזומה לצורך שמירת אורך חיי הציוד.על כל טון קירור נדרש למיזוג החדר יש להתקין במקביל
יח נוספת באותו ההספק ולבקר עליה מרחוק ,כאשר נכון להיום האפשרויות של שליטה .בקרה והתראה בזמן תקלה מאוד מגוונות ומתאימות לכל מסגרת תקציב.
לסיכום,אנו נשמח לעזור לכם למצוא פיתרון איכותי לשיפור המיזוג בחדר קיים או בתכנון חדר חדש ללא שום התחייבות מצידכם עם מיטב החברות המובילות בתחום
APC,LIBERT.EMERSON,MITSUBISHI,DAIKIN ועוד......
 
התקשרו עוד היום  לתאום פגיש
ה,כל יום שעובר ללא מיזוג איכותי גורם לבזבוז אדיר בהוצאות החשמל בארגון ועבודה רצופת תקלות כתוצאה מעליית החום בחדר .
 
   

אינטרטק - בניית אתרים