חיפוש באתר:
 
שתפו עם חברים באמצעות:

VRF MITSUBISHI-מיצובישי

מזגן אינוורטר
מערכת מיזוג האוויר City Multi VRF של קונצרן מיצובישי יפן הינה מערכת רב מאייד המחברת עד 40 יחידות פנים מתקדמות ליחידה חיצונית אחת (ובאופן מודולרי עד 4,000 יחידות), ובכך חוסכות לך מקום יקר ושומרות על אסטטיקה גבוהה. שיטת התקנה פשוטה ונקיה המתבססת על צנרת נחושת דקה וגמישה במקום צנרת מים מאפשרת ניצול אופטימלי של חלל החדר ומשחק עם חללים ע"י התקנת יחידות ללא הנמכת תקרה או הנמכה נקודתית עפ"י תכנון אדריכלי.
INVERTER 
ניתן לחבר את היחידה החיצונית למגוון רחב של יחידות פנים קומפקטיות ואסתטיות, גלויות או נסתרות בשליטה עצמאית. האופציה לתוספת יחידות לפי הצורך מספקת גמישות מקסימלית בעיצוב הפנים והתאמה מרבית לצרכים עתידיים. את היחידה החיצונית ניתן למקם על גג המבנה או בקצה המגרש.
INVERTER


מערכות אלו מבטיחות איכויות ושקט שעוד לא הכרתם, הן ביחידה החיצונית והן ביחידות הפנימיות.
סדרת ה- City Multi VRF של מיצובישי שומרת על רמת הלחות שבאוויר ומונעת תחושת יובש, משפרת משמעותית את איכותו, מסננת את האוויר מאבק ומבטיחה תנאים אופטימליים בחללים הממוזגים. חידוש מהפכני זה מתאפשר הודות למדחס האינוורטר הפועל בתפוקה משתנה ורציפה (בניגוד למזגנים רגילים שנכנסים לפעולה ומפסיקים לסירוגין). טכנולוגיה זו מאריכה את אורך חיי המדחס ומביאה לחיסכון של עד 45% בצריכת האנרגיה .
INVERTER R-410A

הסדרה מתאימה למיזוג דירות, בתי יוקרה, בנייני משרדים, מוסדות, בתי מלון, היכלים ועוד.
   

אינטרטק - בניית אתרים