חיפוש באתר:
 
שתפו עם חברים באמצעות:

VRV III Daikin-דייקין

טכנולוגיית ה-VRVIII המולטי סיסטם אינוורטר או VRF המהפכנית ( Variable Refrigerant Volume ) פרי פיתוח המקורי של מעבדות דייקין ,פועלת בצורה שונה מזו של מערכות מיזוג האוויר המרכזיות המוכרות. במערכת רגילה, המדחס שמותקן בחוץ, פועל בפיקוד התרמוסטאט.כשהטמפרטורה מגיעה לרמה שנקבעה, המדחס כבה. כשהטמפרטורה מתרחקת מם הרמה הנדרשת - המדחס מופעל שוב. כך נוצרת הרגשת ה"נדנדה" המוכרת או שיני מסור. גם הטמפרטורה מתנדנדת בצורה לא נוחה. קר מדי, חם מדי. לשיטה זו גם השפעה על צריכת החשמל שעולה יותר וכן קיצור אורך חיי המזגן.

במערכות דייקין ,עיקרון הפעולה של נפח משתנה של נוזל הקירור ,פותרת את כל הבעיות של המערכות הרגילות. כך שהמיזוג משתנה בצורה רציפה בהתאם לצורך ולדרישות . חסכוני יותר, יעיל יותר ונעים הרבה יותר בחלל הבית.העבודה בתפוקות חלקיות מאפשרת יציבות של הטמפרטורה הרצויה בחלל הממוזג. הלחות היחסית נותרת ברמה נוחה יותר בזכות טמפרטורת יציאת האוויר שאינה קבועה ומותאמת לדרישות משתנות.

טכנולוגיית מחליף החום
מערכת ה -VRVIII המהפכנית ,עושה שימוש במנגנון שליטה יחודי ומתוחכם,המאפשר בקרה מלאה על מיזוג האוויר,בחללים קטנים וגדולים באותה יעילות.שכלול זה מאפשר לשלוט במערכת בת עד 40 יחידות מיזוג פנימיות ,כשכל אחת מהן יכולה להיות מסוג אחר ולפעול בהספק אחר. כך ניתן להשיג התאמה מושלמת של עוצמת המיזוג ,לדרישות השונות של השוהים בחדריו השונים של הבית.

קביעה מדויקת של הטמפרטורה בחדר
שסתום התפשטות אלקטרוני חדשני, שולט על נפח נוזל הקירור ומביא לטמפרטורה אחידה ויציבה ברמת דיוק של 0.5 +/- מעלות.בניגוד למיזוג מרכזי רגיל ,במערכות דייקין ,לא ניתן לחוש בשינויים שנגרמים מהפעלת /הפסקת המערכת בעת הגעה לטמפרטורה הנדרשת.אין הרגשת חוסר קור או חום .ההרגשה הנוחה והנעימה נשמרת בכל רגע ורגע. יעילות המערכת מונעת שינויים תכופים בזרם החשמל ומקלה על התחזוקה.

טוב שדייקין בסביבה
ההתחשבות בשיקולים של הגנה על איכות הסביבה זוכה בדייקין לרמת עדיפות גבוהה, כיצרנית היחידה בעולם, הן של מערכות מיזוג והן של כימיקלים למערכות אלה, יכולה דייקין להציע את השילוב המושלם של טכנולוגיה חדשנית בד בבד עם שמירה קפדנית על איכות הסביבה. דייקין השקיעה רבות במחקר על גזי קירור יעילים מבחינה אנרגטית שמסייעים בהפחתת פליטת גז הפחמן הדו-חמצני שגורם להתחממות כדור הארץ.
   

אינטרטק - בניית אתרים